петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ФОТО: Тие не сакаа да се фотографираат за „Плејбој“

Playboy

Поврзани вести

Иако им беа понудени огромни суми, овие убавици не сакаа да се фотографираат за „Плејбој“. Иако по правило, славата со овие фотографии расте, сепак постојат убавици што го одбиле предлогот и несакале да го прифатат во никој случај.

Кети Пери

keti-peri

Американската пејачка Кети Пери израснала во свештеничко семејство, а строгото домашно воспитување во голема мерка влијаело врз тоа пејачката да ја обиде понудата на „Плејбој“. Пери објасни дека не гледа ништо во разголените, провокативни костими во кои настапува, но дека фотографирањето за „Плејбој“ е граница на пристојноста што не би сакала да ја премине.

Најчитани вести