недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ФОТО: Тијана се разголе за новиот спот

tijana

Последни вести

Тијана Дапчевиќ, која веќе со години живее и работи во Белград се разголе за новиот спот за песната „Паранемија“ во кој ќе се појави во секси издание.

Видеоспотот е во режија на Дејан Миличевиќ, а ќе биде промовиран кон средината на јуни.

Најчитани вести