петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Тони Зен имал сообраќајка?

toni-zen-405x540

Поврзани вести

Раперот Тони Зен  имал сообраќајна незгода кога возач со своето возило удрил во неговиот автомобил, пренесе порталот Центарњуз.

Најверојатно Тони Зен и останатите сопатници поминале без посериозни повреди.

Полицијата врши увид на местото на сообраќајната незгода.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести