Македонија,Крими хроника

ФОТО: Тони Зен имал сообраќајка?

ФОТО: Тони Зен имал сообраќајка?

Раперот Тони Зен  имал сообраќајна незгода кога возач со своето возило удрил во неговиот автомобил, пренесе порталот Центарњуз.

Најверојатно Тони Зен и останатите сопатници поминале без посериозни повреди.

Полицијата врши увид на местото на сообраќајната незгода.