понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ФОТО: Трагите од крв сведочат за трагедијата во Аеродром

1

Поврзани вести

За двојното убиство и самоубиство кое се случи вчера во скопски Аеродром сведочат и трагите од крв.

По направениот увид вратата од станот на петтиот кат од зградата со број 44 на булеварот Авној е затворена и запечатена со пломба на полицијата, но и покрај чистењето во влезот се уште се видливи траги од крв.

2

Вчера околу 11 часот, 36 годишниот Игор ја застрелал 34 годишната Наташа и 31 годишната Билјана пред вратата на нивнот стан во скопски Аеродром.

ФОТО: Пресс24

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести