среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Тверкање во Македонија

Nicole-Scherzinger-2-700x352

Последни вести

Македонија не заостанува многу зад „модата“ со тверкањето кој стана глобален тренд, особено кај младите.

Погледнете…

twerkpolice-300x220

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести