вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО/ВИДЕО: Ученици снимиле како директор орално задоволува професорка

kmmnng

Поврзани вести

Голем сексуален скандал ја потресе јавноста во Словенија, но и низ целиот Балкан.

Ученици во едно средно училиште во Марибор со мобилен телефон снимиле како директорот орално ја задоволува професорката по математика.

Оралниот секс се случува во канцеларијата на директорот.

Снимката е објавена вчера, а веќе ги преплави социјалните мрежи. За гледање на видео записот кликнете ТУКА

НАПОМЕНА: ВИДЕОТО СОДРЖИ ЕКСПЛИЦИТНИ СЕКСУАЛНИ СЦЕНИ

slika1

Најчитани вести