петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Ума Турман непрепознатлива

uma-turman-glumica-foto-profimedia-1423557027-615586

Последни вести

Промените на лицето на Ума Турман не поминаа незабележано. Синооката русокоса се појави во сосема поинакво издание на премиерата на нејзината нова мини серија „The Slap on Monday” во Њујорк.

Може само ѓминката е таа која направила сите да помислиме дека Ума направила пластична операција, но она што е сигурно е дека не постои личност која не се свртел по неа на црвениот тепих.

Сетете се само кога пред неколку месеци Рене Зелвегер се појави со целосно променет личен опис, сега истото го направи и Ума, која изгледа подмладено, убаво и свежо.

uma-turman-glumica-foto-profimedia-1423556880-615585

uma-turman-glumica-foto-profimedia-1423557192-615588

Најчитани вести