петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Урнебесни грешки во кујната

Што се’ може да ни се случи во кујната?

hihih

Поврзани вести

Многу луѓе сакаат да експриментираат во кујната, да готват и да пробуваат нови специјалитети, но се сите  вешти во таа работа. Па, некогаш од заборавеност, некогаш зафатени на социјалните мрежи или од не знаење, се случуваат урнебесни грешки, посебно кога станува збор за ракување со кујнските апарати, најчесто шпоретот.

Па, погледнете ги овие интересни згоди и незгоди при готвењето, и запоменете, следен пак кога ќе го уклучите шпоретот, исклучете го компјутрот.

don't swipe 2 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 4 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 6 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 10 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 12 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 16 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 6 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 14 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 16 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 24 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 26 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 28 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

don't swipe 30 - https://www.facebook.com/different.solutions.page

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести