среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Уживајте во прекрасно накитените елки

elka

Поврзани вести

Време е за празници, подароци, светки, Дедо мраз и украсени елки, па затоа дозволете предновогодишната еуфорија да ве зафати, а расположението да ви биде токму онака како што доликува на овие прекрасни празници.

Погледнете ги преубавите елки, кои што можат да ви послужат како инспирација за уркасување на вашиот дом.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести