среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 28

ФОТО: Вака денес би изгледале Мерилин Монро и Џон Вејн

3 - Copy

Последни вести

Тимот на Design Crowd покажа како би изгледале денес најголемите ѕвезди во Холивуд во 20. век.

Тоа го сториле на креативен начин, па во нивната верзија се најдоа и Мерилин Монро, Џон Вејн, Одри Хепберн, Џејмс Дин, Елвис Присли…

Погледнете…

5 - Copy

1 - Copy

2 - Copy

3 - Copy

4 - Copy

6

7

8

Најчитани вести