понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ФОТО: Вака изгледа Анџелина Џоли под дејство на хероин и кокаин!

ap-angelina-jolie-mastectomy-4_3

Поврзани вести

Излегоа на виделина фотографиите од мрачното минато на Анџелина Џоли, поточно периодот кога била зависник од наркотици.

Покрај фотографиите објавен е и разговорот на Џоли со дилер на дрога кој ја снабдувал со хероин и кокаин.

dzoli

Поранешниот дилер зборува и за дивите сексуални навики кои оваа актерка ги имала. Покрај другото, вели дека таа по дрога доаѓала во неговиот стан на Менхетн.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести