среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Вака изгледа Северина без грам шминка

severina

Поврзани вести

Северина на својот „Фејсбук“ профил им посака добро утро на фановите со нејзина „селфи“ фотографија.

Пејачката со оваа фотографија го покажа својот природен изглед и на истата нема воопшто шминка.

a

Поголем дел од фановите позитивно ја прокоментирале оваа фотографија, а некои од нив велеле дека сепак Северина е поубава нашминкана.

a1

Кон крајот на минатиот месец Северина го прослави својот 42-ри роденден.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести