Магазин

ФОТО: Вака изгледа Северина без грам шминка

ФОТО: Вака изгледа Северина без грам шминка

Северина на својот „Фејсбук“ профил им посака добро утро на фановите со нејзина „селфи“ фотографија.

Пејачката со оваа фотографија го покажа својот природен изглед и на истата нема воопшто шминка.

a

Поголем дел од фановите позитивно ја прокоментирале оваа фотографија, а некои од нив велеле дека сепак Северина е поубава нашминкана.

a1

Кон крајот на минатиот месец Северина го прослави својот 42-ри роденден.