петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО: Вака ќе изгледа Владата

vlada-na-rm

Поврзани вести

Зградата на Владата добива нов изглед.

Деновиве работниците работат на новиот изглед на влезот од владината зграда, а крајниот изглед би требало да биде ваков:

vlada-nova-4-520x334

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести