четврток, 25 мај 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Велешани и денес побараа избори на 5 јуни

gdom-veles1-768x432

Поврзани вести

Дождот не беше пречка голем број велешани и денес да се соберат и да ја дадат својата поддршка за Граѓанското движење за одбрана на Македонија.

gdom-veles-768x432

Велешани и денес со истите ставови и барања, одржување на избори на 5 јуни за излез од политичката криза и просперитет на Македонија.

gdom-veles2-768x432

Најчитани вести