сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 5

ФОТО: Верижен судир кај Мавровка

mavro_thumb_medium500_281

Последни вести

Три возила пред малку се судрија пред Трговскиот Центар Мавровка во Скопје.

До несреќата дошло кога се судриле автомобил марка „бмв“, автомобил марка „опел астра“ и комбе „рено“. Полицијата е на терен, а  засега сообраќајот е блокиран.

ФОТО: Прес24

 

Најчитани вести