четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Верижен судир пред Влада

500sobrakajka-pred-vlada-Cu

Последни вести

Три возила се судрија утринава пред зградата на Владата.

Станува збор за автомобили од марките „Ситроен“, „БМВ“ и „Матис“ кои на влажниот коловоз најверојатно нагло закочиле и се удриле еден во друг, пишува Република.

Во сообраќајката нема повредени.

ФОТО: Република

Најчитани вести