петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 45

ФОТО: Верижен судир пред Влада

Три автомобили се судрија пред Влада.

soob2-500

Поврзани вести

Три автомобили се судрија на раскрсницата пред Владата на Република Македонија.

Според првичните информации од скопската полиција, околу 10 часот се случила сообраќајна незгода во која учествувале три автомобили. Засега нема податоци за информации за повредени лица, но според очевидци, причинета е поголема материјална штета.

nesreka1

Од полиција велат дека повеќе информации ќе има подоцна.

nesreka2

nesreka3

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести