понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ФОТО: Верижен судир во Автокоманда

s

Поврзани вести

Верижен судир на четири возила се случи во скопската населба Автокоманда.

Се судриле амбулантно возило со прилепски таблички и „пасат“, „рено“ и „голф“ со скопски таблички.

За среќа повредени нема.

Фото: Република

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести