среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Верижен судир во Скопје, полициски автомобил во „сендвич“

n

Поврзани вести

Верижна сообраќајка се случи во центарот на Скопје. Во сообраќајката за среќа нема повредени и причинета е само помала материјална штета.

n1

Во сообраќајката учесници се три возила, а едно од нив е полициско, кое е најдено во „сендвич“ помеѓу другите два автомобили.

n2Фото: Прес24

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести