понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Веста за признанието на Заев молскавично се шири по Балканот

zaevng

Последни вести

Снимките на кои лидерот на СДСМ, Зоран Заев признава дека соработувал со странски служби за да дојде до материјалите со кои го уценува премиерот Никола Груевски молскавично се шират по Балканот.

Највлијателните српски медиуми како Блиц, Танјуг и Б92 ја објавија скандалозната снимка на која Заев признава дека соработувал со странска служба.

1

2

3

4

 

Најчитани вести