сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Ветер дувна автомобил, удрил во куќа и се запалил

e6

Поврзани вести

Ветер оддувал цел автомобил вчеравчер во Пула, Хрватска.

Сопствениците од сон ги разбудил алармот од возилото. Тоа удрило во гаражната врата по што избил пожар.

Во пожарот комплетно им изгорело нивното Фијат Уно. Не помогнале ниту пожарникарите кои веднаш пристигнале на местото на пожарот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести