недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ФОТО+ВИДЕО: Бар кој лебди на вода

BAR

Последни вести

Барот  “Облак 9” се наоѓа на Фиџи и буквално лебди во кристално чистата, енергично сината вода.

Веб-страницата на барот вели:

BAR1

Cloud 9” (Облак 9) е платформа од два ката со интернационално опремен бар и Италијанска пицерија на дрва опкружен со тиркизни води и живописни погледи.

BAR2

Погледнете…

Најчитани вести