Магазин

ФОТО+ВИДЕО: Дали ова е најубавото деколте на Оскарите?

ФОТО+ВИДЕО: Дали ова е најубавото деколте на Оскарите?

Преубавата манекенка и актерка не се појави на црвениот килим на годинешното доделување на Оскарите, но затоа ги украде сите погледи на забавата по доделувањето на престижните награди што беше во организација на „Венити фер“.

деколте-оскари-2

Кејт Аптон се појави на забавата на Венити Фер во Лос Анџелес. Двесет и три годишната манекенка која е позната по нејзините облини носеше тесен црн фустан во креација на Викторија Бекам во која беше нагласен нејзиниот најголем атрибут – деколтето.

Погледнете зошто таа е прогласена за најубаво деколте на Оскарите.