Магазин

Фото+Видео: Џесика со деколте продава парфем

Фото+Видео: Џесика со деколте продава парфем

Пејачката Цесика Симпсон, сними реклама за парфемот „The Signature”, во која во прв план е нејзиното бујно деколте и совршена фигура, пишува Дејли меил.

Со снимањето на оваа реклама Џесика докажа дека жената и по порудувањето и покрај мајчинството може да изгледа подобро од било кога.

Dzesika

По првото породување Џесика почна да се бори против вишокот на килограми, сексапилната русокоса, за време на првата бременост се здебелила дури 30 килограми кои ги симнала само со диети и вежбање.

Инаку, Симпсон е кантри пејачка, дизајнерка и модел. Беше мажена за пејачот НИк Лејхиј, со кој сними реално шоу за нивниот брак.

Но, среќата кратко траела и набрзо се развеле, за потоа да се омажи со поранешниот рагбист Ерик Џонсон со кој има две деца, ќерка и син.