вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 56

(ФОТО+ВИДЕО) Клуб Матица подари срца и врати насмевки за 23. роденден

ljubov 3

Последни вести

Денот на насмевките, Клуб Матица реши да го поврзе со прославата на 23-тиот роденден на Клубот, со акцијата која имаше за цел да подари многу љубов, насмевки и ведрина.

ljubov (1)

Беа подарени 10.000 срца, а се вратија 9.500 насмевки. Беа споделени повеќе од 300 фотографии на социјалните мрежи. Со ова Клуб Матица #лоцираше љубов и го прослави својот роденден!

ljubov 2

23 години љубов, страст и магија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести