сабота, 26 ноември 2016  |  Вести денес: 18

ФОТО+ВИДЕО: Масовен собир на ГДОМ за поддршка за изборите

gdoooom

Поврзани вести

Огромен број на граѓани попладнево ја поддржаа иницијативата на ГДОМ и излегоа да дадат поддршка за одржување на избори на 5-ти јуни.

gdom1

gdom2

 

Најчитани вести