вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

(ФОТО+ВИДЕО): Роби Вилијамс пристигна во Белград

Robi-Vilijams-1-500

Последни вести

Популарниот пејач на белградскиот аеродром „Никола Тесла“ е пречекан од пет комбиња.

Robi-Vilijams500

На аеродромот во Белград Роби Вилијамс по слетувањето, се појави во црна маица и бело сако, опкружен со голем број обезбедување.

Robi-Vilijams-2-500

Светската ѕвезда утре ќе го одржи својот концерт во Белград.

Robi-Vilijams3-500

Најчитани вести