вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Фото+Видео: Шавија гола ја прослави победата на Србија

Репрезентацијата на Србија избори пласман во полуфиналето од Европското првенство во кошарка, по победата над Чешка, а тоа ја соблече старлетата Наташа Шавија.

Шавија се соблече гола поради победата на Србија против Чешка

Шавија се соблече гола поради победата на Србија против Чешка

Поврзани вести

Во забавната емисија “Ексклузив”, старлетата се соблече целосно гола, како од мајка родена, а сето тоа беше поради победата на Србија во полуфиналето.

Ех да се најдеше некоја девојка вака да ги мотивира и нашите кошаркари, можеби ќе го повторевме успехот од Литванија…

Најчитани вести