петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

(ФОТО+ВИДЕО) Снежна виулица на Водно

1500sneg-01

Последни вести

Велосипедисти кои вчера вечерта возеле до врвот на Водно се изненадиле кога забележале дека вее снег. Наместо пролетна атмосфера, горе ги дочекала мала снежна виулица.

2500sneg-02

Најчитани вести