петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 36

ФОТО/ВИДЕО: Со прегратки и овации Даниел пречекан на аеродром

DSC_1005

Поврзани вести

Балканскиот миленик и победникот на првиот регионален Х Фактор, Даниел Кајмакоски денеска пристигна во Скопје, а неговите обожавателки со овации, прегратки и многу љубов го пречекаа на аеродром. Стотина девојчиња му посакаа добредојде на талентираниот Македонец, кој не ги штедеше своите прегратки.

 

DSC_0983

 

 

DSC_1049

 

DSC_1096

 

DSC_1044

 

DSC_1074

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести