недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ФОТО+ВИДЕО) Светот се вљуби во државната обвинителка на Крим

Не требаше да помине многу време за на интернет да се прошират неколку фоттографии на кои згодната Наталија позира во предизвикувачки пози, а на социјалните мрежи е прогласена за најсексапилна обвинителка на светот.

natalija

Поврзани вести

Неколку дена пред референдумот, Крим доби нова јавна обвинителка, младата Наталија Поклонскаја (33). Целиот свет е благодарен на оваа кадровска промена, каде што веќе се отвораат страници посветени на нејзините обожаватели.

natalija 1

Не требаше да помине многу време за на интернет да се прошират неколку фотографии на кои згодната Наталија позира во предизвикувачки пози, а на социјалните мрежи е прогласена за најсексапилна обвинителка на светот.

Наталија на Фејсбук доби и службена страница на која обожавателите искажуваат голема почит.

 

 

natalija 2Гласот на Русија пред неколку дена извести за нејзината прва прес конференција на која се појави во војничка униформа.
Пред новинарите, изјави дека исфрлањето на Виктор Јанукович од власт во Украина го смета за противуставен државен удар.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести