Магазин

ФОТО+ВИДЕО: Уште една разголена насловна страница на Ким Кардашиан

ФОТО+ВИДЕО: Уште една разголена насловна страница на Ким Кардашиан

Ким Карадашиан Вест се појави во уште едно мошне разголено издание на насловната страница на магазинот Џи Кју.

kim-gq-1

Таа се соблече по повод јубилејното издание на магазинот по повод десетгодишнината од постоењето, насловено „Љубов, Секс и Лудост“.

kim-kardashian-gq-1-600x450

За време на снимањето таа позира со повеќе различни палта (секси мантили и нејзиното омилено „оверсајз“ крзно) врз мошне минијатурната долна облека.

kim-gq

Но, не се само фотографиите. Ким подготви мало изненадување за сите, па објавено е и видео од зад сцената за време на снимањето. Погледнете како течеше фото-сесијата за најновата насловна на Ким.