Магазин

ФОТО: Викторија Бекам „грее“ во жолта комбинација

ФОТО: Викторија Бекам „грее“ во жолта комбинација

Се навикнавме веќе да ја гледаме Викторија Бекам најчесто во црни шик изданија.

viki-3

Сепак вчера таа одлучи да додаде повеќе боја на нејзиниот изглед кога се појави во светло жолт оутфит. Мора да признаеме дека буквално „грее“ на фотографиите.

viki-3

Таа на Менхетен се појави во долг жолт фустан и со мантил во иста боја, како и со сандали со боја на кожа.

viki-4