петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Викторија Бекам ја промени фризурата

viktorija-i-dejvid-bekam-1420799492-53215

Поврзани вести

Нејзината долга коса привремено замина во историјата, а на нејзино место дојде ултра популарниот „лоб“.

По подолго време познатата дизајнерка Викторија Бекам се одлучи да го освежи изгледот, но и да му даде нота на летна растрепереност.

bekam-frizura-1

Вики на нејзиниот Инстаграм профил покажа како течеше поткратувањето на косата, а драматичната промена се однесува на должината на косата, со оглед на тоа што дизајнерката дозволи за половина да и’ ја скратат косата.

bekam-frizura-2 bekam-frizura-3

Најчитани вести