сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

(ФОТО) Вилата на Цеца на Кипар, љубовно свртилиште

Ceca-na-Kipru

Поврзани вести

Вилата на Цеца Ражнатовиќ на Кипар е омилено свртилиште на сите до уши вљубени членови на нејзиното најблиско семејство.Почнувајќи од децата Вељко и Анастасија кои на Кипар во повеќе наврати престојуваа со Маша и Костадин, па се до нејзиниор братучед Милан кој моментно е со неговата девојка таму.

anast

„Најпрво Вељко ја одведе Маша на Кипар, по еден месец забавување а потоа уживаа Анастасија и Костадин. Братучедот на Цеца Милан најпрво ја однесе Сара, а сега ужива со новата девојк Сандра. Погледот на отворено море е она во што уживаат сите заљубени двојки од семејството на Цеца,“ вели извор за Ало.

masa

Како што дознава овој медиум, вилата има приватна плажа, послуга, а имаат и голем базен. Неодамна исто така Цеца ја реновирала оваа вила.

milan

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести