петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ФОТО: Вин Дизел се ослободи од заоблениот стомак за 6 дена

vin dizel

Последни вести

Фотографијата која Вин Дизел (48) ја сподели на Инстаграм можеби и не би била чудна ако актерот само пред неколку дена не беше снимен во едно сосема поинакво издание.

Тогаш, фотографите го сликале без маица како шета по балконот на хотел во Мајами, а до израз дојде неговиот заоблен стомак.Тоа беше многу изненадувачки затоа што холивудскиот актер е познат по неговото привлечно тело.

Коментарите на социјалните мрежи го натераа Вин Дизел да преземе нешто во врска со тоа прашње, па во неделата на Инстаграм сподели фотографија од стомакот кој ни најмалку не наликува на оној од пред неколу дена.

– Фотографија од синоќа. За оние кои сакаат шоу. За оние кои го сакаат моето тело без оглед на се, напиша Вин во описот.

Неговиот стомак повторно е рамен и мускулест, а неговите обожаватели не можеа да се нагледат на ново – стариот изглед.

Најчитани вести