четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

ФОТО: Вивиен Џоли Пит се повеќе личи на татко и

joli_kjerka_nassl

Последни вести

Холивудската актерка и мајка на шест деца, Анџелина Џоли ја искористи паузата од промовирањето на новиот филм „Unbroken“ за да им се посвети на најмладите членови на семејството.

joli_kjerka

Деновиве папараците успејаа да ја уловат во Лос Анџелес заедно со најмладата ќерка Вивиен во прегратките. Мајката и ќерката го поминаа денот заедно.

Инаку, малечката Вивиен еден ден би можела да тргне по стапките на најзините славни родители и да зачекори во актерските води. Да се потсетиме, таа веќе играше заедно со мајка и во филмот „Maleficent“.

Најчитани вести