петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Фото: За 22-от роденден се облекла како пица

Kara-Delevinj-1

Последни вести

Како една од најбараните манекенки Кари Делевињ која на 12 август наполни 22 години, реши да го искаже блискиот контакт со детето во себе.

Познатата манекенка се вратила во Лондон по седумдневната роденденска прослава на Ибица.

Кари решила повторно да ја шокира модната јавност и за роденден да се облече како пица. Од фотографиите може да се види дека таа навистина се забавува.

Pica-kombinezon,-foto-1 (1)

Во ваков сличен костум пред некое време се појави популарната пејачка Кети Пери

Kejti-Peri,-foto-1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести