недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 11

ФОТО: За некој автомобилот е поважен од човечкиот живот

avtomobil

Поврзани вести

Србија, Хрватска и БиХ се навистина во тешка состојба по полавите кои одзедоа и човечки животи. Но, оваа фотографија е доказ дека секој го брани она што му е најмило, па така сопственикот на овој автомобил ги измешал приоритетите…

Фотографијата е направена во Славонски Брод во Хрватска и е вистински хит на социјалните мрежи.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести