четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Фото: За овој скопски мангуп не важат законите!

wpid-wp-1407591049493-640x362

Последни вести

Мерцедес се паркираше на сред зелена површина во паркчето до градинката во Карпош 3, објави Засе.мк. Иако слободен паркинг простор, поготово во овој период од годината има колку сакаш, човеков реши да се провози низ паркчето. Тука остана некои половина час, уживаше во глетката и си замина. Можеби тоа што вози мерцедес му дава за право да не ги почитува законите на оваа држава.

wpid-wp-1407591012290-640x362

wpid-wp-1407591034963-362x640

wpid-wp-1407591042103-640x362

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести