вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Заборавете на Ким, во моментов Клои ги диктира модните трендови

kloiiii_nasllll

Последни вести

Клои Кардашиан во последно време е се повеќе популарна, а Ким полека заминува во втор план.

kloiiii

Клои некогаш важеше за најкрупна од сестрите Кардашиан, направи драматични промени во нејзиниот живот, што секако влијаеше и на нејзината популарност.

kloiii_2

Атрактивната старлета се разведе од нејзиниот сопруг Ламар Одом во 2013-тата, а потоа отпочна врска со раперот Френџ Монтана. Сепак, од причини, што само нејзе и се познати одлучи да ги задржи иницијалите на нејзиниот поранешен сопруг.

kloiii_3

Клои неодамна ја бојадиса косата, а успеја и да го симне вишокот килограми, што придонесе за нејзина потполна трансформација.

Најчитани вести