среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ФОТО: Задник кој ќе ви го разубави денот

z1

Последни вести

Дваесет и четиригодишната манекенка Сара Сампаио секогаш им го разубавува денот на своите машки следбеници на социјалните мрежи.

Близначката на Адријана Лима, како што ја нарекуваат во светските медиуми, овие денови снима кампања за брендот “Victoria’s Secret” на Бора Бора.

Друштво и прави колешката, а заедно прават шоу!

Погледнете…

z

Најчитани вести