среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

(ФОТО) Задникот на Карлеуша

karleusa

Последни вести

Популарната пејачка Јелена Карлеуша повторно ја шокираше јавноста со нови и провокативни фотографии кои ги објави на социјалните мрежи.

karleusa 1

Карлеуша јавнала надувана риба и го покажа својот секси задник.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести