сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Задникот на оваа Албанка го полуде цел Инстаграм

Хафиа Мира е познат 24- годишен модел од Косово, кој постојано ги радува своите следбеници со заводливи фотографии.

hafia4

Поврзани вести

Хафиа Мира е познат 24- годишен модел од Косово, кој постојано ги радува своите следбеници со заводливи фотографии.

Хафиа е убава девојка, која се прослави со својата соработка со раперот Канје Вест.

hafia

hafia2

hafia3

hafia4
hafia5

Најчитани вести