недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Заев со албанското знаме

zaev_alb_znameee

Последни вести

На денешните протести на СДСМ, лидерот Зоран Заев, се фотографираше со албанското знаме, објави Пресс 24.

Најчитани вести