вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Заринка во тазе асфалт со Јагуар вреден 100 илјади евра

jaguar

Последни вести

Јагуар вреден 100.000 долари заринка во тазе асфалт.

„Возачот на овој луксузен автомобил мислеше дека е премногу важен за да чека во сообраќаен метеж. Инстант карма казна“, напишал корисникот кој ја закачил оваа фотографија на интернет.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести