сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Здравко Чолиќ вечераше со охридскиот градоначалник

a

Последни вести

Легендарниот Здравко Чолиќ беше гостин на вечерата која ја приреди охридскиот градоначалник, Никола Бакрачески.

a1

На вечерата покрај другите гости присуствуваше и Влатко Стефановски.

a2

Иако не се познати причините за оваа средба, се гледа дека истата поминала во најпријатна и срдечна атмосфера.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести