Магазин

ФОТО: Жешка насловна страна на Иџи Азалеа

ФОТО: Жешка насловна страна на Иџи Азалеа

На насловната страница Иџи гледа право во фотографот, а на себе нема ништо освен шминката на лицето. Во интервјуто за магазинот „Шун“ раперката говореше за тоа дека „нема да оди два пати на ручек за да направи фотографија на Инстаграм“.

Одите на состанок и потоа седнувате и тие се во фазонот „Бла бла бла Твитер следбеници – вака можеш да добие повеќе“… Тие нешта ме излудуваат затоа што се **** пресметани, вели Азалеа за магазинот.

igi-azalea-2

Ова е така одвратно! Кој уште сака лажно да привлекува луѓе така што стаба фотографии на Инстаграм за да добие повеќе лајкови? Тоа е така лажно.

igi-azalea-3

Пејачката исто така откри неколку детали за претстојната венчавка со кошаркарот на Лејкерс, Ник Јанг.

Знам каде ќе се венчам, го знам датумот, вели Азалеа.

igi-azalea-4

Имам венчаница, веќе ја шијат. Резервирав меден месец. Претпоставувам дека планот се развива, но сеуште не сум ги донела најважните одлуки, не сум избрала ниту храна, ниту декорација за масите или цвеќе и слични работи.