недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ФОТО: „Жешка“ фотосесија на сексапилната Лариса Рикелме

Само кога ќе се спомене нејзиното име машките срце прескокнуваат едно отчукување

Larisa-Rikelme-6

Поврзани вести

Најпознатата навивачка и муза на Светското првенство 2010 година Лариа Рикелме многу „скромно“ облечена, се фотографирала во боите на Бразил со цел што повеќе да го популаризира следниот Мундијал кој што се игра во земјата на самбата и кафето.

Larisa-Rikelme-2

Лариса позирала за интернет сајтот „Жежок свет“ што се занимава со продажба на еротски играчки и помагала, што и самата Парагвајка го потврила на Инстаграм.

Larisa-Rikelme-3

Оваа атрактивна навивачка  пред четири години се стекна со светска слава, а со огледа на тоа дека следното првенство се игра во Јужна Америка нема сомнеж дека во текот на летото ќе уживаме во убавината на Лариса.

 

Larisa-Rikelme-5

Бидејќи Парагвај не успеа да се пласира на СП, јасно е за кого ќе навиива срцето на Лариса на претстојното првенство.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести