сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Зимска идила на Пелистер

pel

Поврзани вести

Снежна покривка и на Пелистер…Уживајте во снежната идила и снежните денови…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести